ONS TEAM​

Ribbon & Rope is een dynamisch team met 30 jaar technische textielervaring. We luisteren naar al je vragen en overleggen graag om de beste oplossing en juiste aanbieding te kunnen vinden. Alle teamleden hechten veel waarde aan de zes standards. Wij zijn de schakel binnen de supply chain. We kunnen naast onze basisartikelen ook maatwerkproducten realiseren. Heb je een dringende deadline? Of ben je op zoek naar een nieuw (uniek) product? Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Wij houden van een uitdaging!

Team 1

Jan van der Plas

Director

+ 31 (0)73 – 220 02 09
jan@ribbonrope.com

Team 2

Marjolein Hermsen

Account manager

+ 31 (0)73 – 220 02 01
marjolein@ribbonrope.com

Team 3

Erwin Braken

Account manager

+ 31 (0)73 – 220 02 00
erwin@ribbonrope.com

Team 4

Luc van den Meerendonk

Account manager

+ 31 (0)73 – 220 02 05
luc@ribbonrope.com

Team 5

Benjamin Mol

Commercial assistant

+ 31 (0)73 – 220 02 06
sales@ribbonrope.com

Team 6

Thomas van den Elzen

Purchase Manager

+ 31 (0)73 – 220 02 08
purchase@ribbonrope.com

Team 7

Ingrid Hurkens

Product development

+ 31 (0)73 – 220 02 03
ingrid@ribbonrope.com

Team 8

Leroy Knops

Purchase assistant

+ 31 (0)73 – 220 02 04
leroy@ribbonrope.com

Team 9

Simone Switzer

Quality Manager

+ 31 (0)73 – 220 02 02
quality@ribbonrope.com

Team 10

Niki Braken

Quality assistant

+ 31 (0)73 – 220 02 12
niki@ribbonrope.com

Team 11

Rémi Thewessen

quality assistant

+ 31 (0)73 – 220 02 12
remi@ribbonrope.com

Team 12

Linda de Rouw

Finance

+ 31 (0)73 – 220 02 10
linda@ribbonrope.com

Team 13

Davey Snoeijs

Warehouse inbound

+ 31 (0)73 – 220 02 07
warehouseoutbound@ribbonrope.com

Team 14

Jan van der Plas

Warehouse inbound

+ 31 (0)73 – 220 02 07
warehouseinbound@ribbonrope.com

Team 15

Isabelle van der Plas

office assistant

+ 31 (0)73 – 220 02 04
sam@ribbonrope.com

Team 16

Sam Jansen

warehouse assistant

+ 31 (0)73 – 220 02 04
sam@ribbonrope.com

Team 17

Chevy

security

+ 31 (0)73 – 220 BARK
bark@ribbonrope.com

Scroll naar top