ONS TEAM​

Ribbon & Rope is een dynamisch team met 30 jaar technische textielervaring. We luisteren naar al je vragen en overleggen graag om de beste oplossing en juiste aanbieding te kunnen vinden. Alle teamleden hechten veel waarde aan de zes standards. Wij zijn de schakel binnen de supply chain. We kunnen naast onze basisartikelen ook maatwerkproducten realiseren. Heb je een dringende deadline? Of ben je op zoek naar een nieuw (uniek) product? Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Wij houden van een uitdaging!

Team 1

Jan van der Plas

Director

+ 31 (0)73 – 220 02 09
jan@ribbonrope.com

Team 2

Erwin Braken

Account manager

+ 31 (0)73 – 220 02 00
erwin@ribbonrope.com

Team 3

Marjolein Hermsen

Account manager

+ 31 (0)73 – 220 02 01 marjolein@ribbonrope.com
Team 4

Luc van den Meerendonk

Account manager

+ 31 (0)73 – 220 02 05
luc@ribbonrope.com

Team 5

Benjamin Mol

ACCOUNT MANAGER

+ 31 (0)73 – 220 02 06
benjamin@ribbonrope.com

Team 6

Simone Switzer

Marketing Manager

+ 31 (0)73 – 220 02 02
marketing@ribbonrope.com

Team 7

Rémi Thewessen

Marketing manager

+ 31 (0)73 – 220 02 12
remi@ribbonrope.com

Team 8

Thomas van den Elzen

Purchase Manager

+ 31 (0)73 – 220 02 08
purchase@ribbonrope.com

Team 9

Ingrid Hurkens

Product development

+ 31 (0)73 – 220 02 03
ingrid@ribbonrope.com

Team 10

Leroy Knops

QUALITY MANAGER

+ 31 (0)73 – 220 02 04
quality@ribbonrope.com

Team 11

Linda de Rouw

Finance

+ 31 (0)73 – 220 02 10
linda@ribbonrope.com

Team 12

Bart van Gorkum

Warehouse outbound

+ 31 (0)73 – 220 02 07
warehouseoutbound@ribbonrope.com

Team 13

Codey van Tilburg

Warehouse inbound

+ 31 (0)73 – 220 02 13
warehouseinbound@ribbonrope.com

Team 14

Jan van der Plas

warehouse assistant

+ 31 (0)73 – 220 02 07
jan@ribbonrope.com

Team 15

Isabelle van der Plas

OFFICE assistant

+ 31 (0)73 – 220 213
info@ribbonrope.com

Team 16
Team 17

Chevy

security

+ 31 (0)73 – 220 BARK
bark@ribbonrope.com

Team 16
Team 19